Slik vises fotball-VM på TV 2 og NRK

...og på VGTV blir det både formiddags- og kveldssendinger

Finalen 13. juli vises på NRK.

ARTIKKELEN ER OVER FEM ÅR GAMMEL

SLIK VISES VM PÅ NORSK TV:

(OBS: Noen av kampene går over til en annen dato norsk tid)

Torsdag 12/6:
Gruppe A: Brasil - Kroatia 22.00 (TV 2)

Fredag 13/6:
Gruppe A: Mexico - Kamerun 18.00 (NRK)
Gruppe B: Spania - Nederland 21.00 (NRK), Chile - Australia 24.00 (TV 2)

Lørdag 14/6:
Gruppe C: Colombia - Hellas 18.00 (TV 2), Elfenbenskysten - Japan 03.00 (NRK)
Gruppe D: Uruguay - Costa Rica 21.00 (NRK), England - Italia 24.00 (NRK)

Søndag 15/6:
Gruppe E: Sveits - Ecuador 18.00 (TV 2), Frankrike - Honduras 21.00 (NRK)
Gruppe F: Argentina - Bosnia-Hercegovina 24.00 NRK)

Mandag 16/6
Gruppe F: Iran - Nigeria 21.00 (TV 2 Sportskanalen)
Gruppe G: Tyskland - Portugal 18.00 (TV 2), Ghana - USA 24.00 (NRK).

Tirsdag 17/6:
Gruppe H: Belgia - Algerie 18.00 (NRK), Russland - Sør-Korea 24.00 (TV 2)
Gruppe A: Brasil - Mexico 21.00 (TV 2)

Onsdag 18/6:
Gruppe A: Kamerun - Kroatia 24.00 (TV 2).
Gruppe B: Spania - Chile 21.00 (NRK), Australia - Nederland 18.00 (TV 2)

Torsdag 19/6:
Gruppe C: Colombia - Elfenbenskysten 18.00 (NRK), Japan - Hellas 24.00 (TV 2) Gruppe D: Uruguay - England 21.00 (TV 2)

Fredag 20/6:
Gruppe D: Italia - Costa Rica 18.00 (NRK)
Gruppe E: Sveits - Frankrike 21.00 (TV 2), Honduras - Ecuador 24.00 (TV 2)

Lørdag 21/6:
Gruppe F: Argentina - Iran 18.00 (TV 2), Nigeria - Bosnia-Hercegovina 24.00 (NRK).
Gruppe G: Tyskland - Ghana 21.00 (NRK).

Søndag 22/6:
Gruppe G: Portugal - USA 24.00 (NRK).
Gruppe H: Belgia - Russland 18.00 (NRK), Sør-Korea - Algerie 21.00 (TV 2 Sportskanalen)

Mandag 23/6:
Gruppe A: Kamerun - Brasil 22.00 (NRK), Kroatia - Mexico 22.00 (NRK)
Gruppe B: Australia - Spania 18.00 (TV 2 Sportskanalen), Nederland - Chile 18.00 (TV 2)

Tirsdag 24/6:
Gruppe C: Japan - Colombia 22.00 (NRK), Hellas - Elfenbenskysten 22.00 (NRK)
Gruppe D: Italia - Uruguay 18.00 (TV 2 Sportskanalen), Costa Rica - England 18.00 (TV 2)

Onsdag 25/6:
Gruppe E: Sveits - Honduras 22.00 (TV 2 Sportskanalen), Ecuador - Frankrike 22.00 (TV 2)
Gruppe F: Nigeria - Argentina 18.00 (NRK), Bosnia-Hercegovina - Iran 18.00 (NRK)

Torsdag 26/6:
Gruppe G: USA - Tyskland 18.00 (NRK), Portugal - Ghana 18.00 (NRK)
Gruppe H: Belgia - Sør-Korea 22.00 (TV 2), Algerie - Russland 22.00 (TV 2 Sportskanalen)

Åttedelsfinaler:
Lørdag 28/6: Brasil-Chile (NRK), Colombia-Uruguay (TV 2)
Søndag 29/6: Nederland-Mexico (TV 2), Costa Rica-Hellas (NRK)
Mandag 30/6: Frankrike-Nigeria (NRK), Tyskland-Algerie (TV 2)
Tirsdag 1/7: Argentina-Sveits (TV 2), Belgia-USA (NRK)

Kvartfinaler:
Fredag 4/7: Frankrike-Tyskland 18.00 (NRK), Brasil-Colombia 22.00 (TV 2)
Lørdag 5/7: Argentina-Belgia 18.00 (TV 2), Nederland-Costa Rica (NRK)

Semifinaler:
Tirsdag 8/7: Brasil - Tyskland 22.00 (TV 2)
Onsdag 9/7: Nederland - Argentina 22.00 (TV 2)

Bronsekamp:
Lørdag 12/7: Brasil - Nederland 22.00 (NRK)

Finale:
Søndag 13/7: Tyskland - Argentina 21.00 (NRK)

Kommersielt samarbeid: Rabattkoder