VM-KLARE: Landslagstrener Martin Sjögren i samtale med Guro Reiten, Maren Mjelde, Isabell Herlovsen og Caroline Graham Hansen i privatlandskampen mot Sør-Afrika søndag 2.juni Foto: Bjørn S. Delebekk

Slik er kampprogrammet i Fotball-VM for kvinner 2019 - og disse kampene sender TV 2 og NRK

Fredag kveld braker kvinnenes VM i fotball løs. Her er hele oppsettet for mesterskapet.

Fredag 7. juni starter kvinnenes VM i fotball når vertsnasjonen Frankrike tar i mot Sør-Korea klokken 21.00. De norske kvinnene skal først i aksjon lørdag kveld da de møter Nigeria i Reims.

Kampene sendes på TV 2 og NRKs kanaler. VG Live vil også oppdatere fra kampene under mesterskapet.

Følg VGs VM-studio under Fotball-VM for kvinner her

Her er kampoppsettet for årets kvinne-VM:

7. juni:

Gruppe A: Frankrike – Sør-Korea 21.00 (i Paris). NRK2

8. juni:

Gruppe A: Norge – Nigeria 21.00 (i Reims). TV 2

Lad opp til Norge - Nigeria med Guro Reiten:

Gruppe B: Tyskland – Kina 15.00 (i Rennes) TV 2 Sport 2, Spania – Sør-Afrika 18.00 (i Le Havre) NRK2.

9. juni:

Gruppe C: Australia – Italia 13.00 (i Valenciennes) NRK1, Brasil – Jamaica 15.30 (i Grenoble) NRK1.

Gruppe D: England – Skottland 18.00 (i Nice) TV 2 Sport 1.

10. juni:

Gruppe D: Argentina – Japan 18.00 (i Paris) TV 2 Sport 1.

Gruppe E: Canada – Kamerun 21.00 (i Montpellier) NRK2.

11. juni:

Gruppe E: New Zealand – Nederland 15.00 (i Le Havre) TV 2 Sport.

Gruppe F: Chile – Sverige 18.00 (i Rennes) NRK1, USA – Thailand 21.00 (i Reims) TV 2 Sport 2.

12. juni:

Gruppe A: Nigeria – Sør-Korea 15.00 (i Grenoble) NRK1, Frankrike – Norge 21.00 (i Nice) NRK1.

Gruppe B: Tyskland – Spania 18.00 (i Valenciennes) TV 2 Sport 1.

13. juni:

Gruppe C: Australia – Brasil 18.00 (i Montpellier) TV 2 Sport 1.

Gruppe B: Sør-Afrika – Kina 21.00 (i Paris).

14. juni:

Gruppe D: Japan – Skottland 15.00 (i Rennes) TV 2 Sport 1, England – Italia 21.00 (i Le Havre) NRK2.

Gruppe C: Jamaica – Italia 17.00 (i Reims) TV 2 Sport 1

15. juni:

Gruppe E: Nederland – Kamerun 15.00 (i Valenciennes) NRK1, Canada – New Zealand 21.00 (i Grenoble) TV 2 Sport 2.

16. juni:

Gruppe F: Sverige – Thailand 15.00 (i Nice) TV 2 Sport, USA – Chile 18.00 (i Paris) NRK2.

17. juni:

Gruppe B (18.00): Kina – Spania (i Le Havre) NRK3, Sør-Afrika – Tyskland (i Montpellier).

Gruppe A (21.00): Nigeria – Frankrike (i Rennes) TV 2 Sport 2, Sør-Korea – Norge (i Reims) TV 2.

18. juni:

Gruppe C (21.00): Italia – Brasil (i Valenciennes) NRK2, Jamaica – Australia (i Grenoble) NRK3.

19. juni:

Gruppe D (21.00): Japan – England (i Nice) TV 2 Sport 2, Skottland – Argentina (i Paris) TV 2 Sport 1.

20. juni:

Gruppe E (18.00): Kamerun – New Zealand (i Montpellier) TV 2 Sport 1, Nederland – Canada (i Reims) TV 2 Sport 2.

Gruppe F (21.00): Sverige – USA (i Le Havre) NRK2, Thailand – Chile (i Rennes) NRK1.

22. juni:

Åttedelsfinaler: 1B – 3ACD 17.30 (i Grenoble) TV 2 Sport 2, 2A – 2C 21.00 (i Nice) NRK1.

23. juni:

Åttedelsfinaler: 1D – 3BEF 17.30 (i Valenciennes) NRK2, 1A – 3CDE 21.00 (i Le Havre) TV 2 Sport 2.

24. juni:

Åttedelsfinaler: 2B – 1F 18.00 (i Reims) TV 2 Sport 2, 2F – 2E 21.00 (i Paris) NRK2.

25. juni:

Åttedelsfinaler: 1C – 3ABF 18.00 (i Montpellier) NRK2, 1E – 2D 21.00 (i Rennes) TV 2 Sport 2.

27. juni:

Kvartfinale: 2A/2C – 1D/3BEF 21.00 (i Le Havre) TV 2.

28. juni:

Kvartfinale: 1A/3CDE – 2B/1F 21.00 (i Paris) NRK2.

29. juni:

Kvartfinaler: 1C/3ABF – 1E/2D 15.00 (i Valenciennes) TV 2, 1B/3ACD – 2F/2E 18.30 (i Rennes) NRK 2.

2. juli:

Semifinale: 2A/2C/1D/3BEF – 1A/3CDE/2B/1F 21.00 (Stade de Lyon i Décines) NRK1.

3. juli:

Semifinale: 1C/3ABF/1E/2D 15.00 – 1B/3ACD/2F/2E 21.00 (Stade de Lyon i Décines) TV 2.

6. juli:

Bronsefinale 17.00 (i Nice) NRK2.

7. juli:

Finale 17.00 (Stade de Lyon i Décines) NRK1.

Kommersielt samarbeid: Rabattkoder