Solproduktene du må ha denne sommeren
Sommartider hej, hej, sommartider! Nå som sommeren endelig er her og solen varmer skikkelig, er det viktigere enn noen gang å beskytte huden.
Det er lite som sier sommer like mye som duften av solkrem. Du har kanskje booket årets sydentur? Eller kanskje du skal tilbringe sommeren på hytta, eller bare slappe helt av på terrassen?
Uansett hvor du oppholder deg i sommer trenger huden beskyttelse fra solen hver dag, også de dagene det er overskyet. Vi har funnet frem solkremfavoritter til både ansikt og kropp, for hele familien.
Biotherm
201,60 kroner
Waterlover Sun Mist er en fuktighetsgivende og gjennomsiktig solkrem som absorberer raskt.
Clarins
231,20 kroner
Wow, denne lukter godt! Dette er en tørrolje som absolutt ikke føles oljete. Denne kan nemlig brukes både på kropp og i håret. Alt for å unngå solbrent hodebunn!
La Roche-PosayAnthelios
196 kroner
Merket som går viralt på Tiktok, og det med god grunn. Produktene er enkle å påføre og uten parfyme for deg som foretrekker det.
Clarins
295 kroner
Denne solbeskyttelsesstiften er enkel å ha med overalt. En stift som dette kommer til på de ekstra sårbare stedene som øyne, nese og ører.
EVY
119,20 kroner
Har du testet solkrem i moussekonsistent før? Denne er superenkel å påføre grunnet den lette konsistensen.
Bondi Sands
272,20 kroner
Bondi Sands gjør det stort på selvbruning, og nå har de kommet med solkrem også!
Rituals
311,20 kroner
Summer duo fra Rituals inneholder deres Sun Protection Milky Spray i faktor 30 (som lukter himmelsk) og Soul Shimmering Body Oil som etterlater en nydelig glød på kroppen. Dette settet er også den perfekte sommergave å ha med seg bort.
Hello Sunday
239 kroner
Øyekrem med SPF 50?! Det er fort gjort å glemme å smøre øyeområdet om sommeren. Dette ender ofte med såre øyelokk og tørre partier. Men nå har Hello Sunday kommet med en egen solkrem for øyepartiet.
Hello Sunday
109 kroner
Hendene er utsatt for mye soleksponering. The one for your hands - Hand Cream SPF 30 er perfekt å ha med i vesken og på farten!
Garnier
84 kroner
Over Makeup Super UV fra Garnier er en genial spray med SPF50 som du kan ha med på farten. Denne kan til og med sprayes over makeup for ekstra beskyttelse!