Klikk her for å gå til forumet
Klikk her for å gå til forumet
Klikk her for å gå til forumet
Klikk her for å gå til forumet
(VG Nett) Øystein «Pølsa» Pettersen (26) satt sammen med VG Netts lesere på nettet og fulgte herrenes 50 km i Liberec.
|
|
KOMMENTERER: Øystein «Pølsa» Pettersen sørger for å gi VG-leserne svar på det de lurer på under dagens renn. Foto: Morten Ulekleiv
|
Sprinteren kom ikke til VM i Tsjekkia, og satt hjemme foran PCen da de norske utøverne kjempet om medaljene i Liberec.
Siste renn for «Pølsa» bak tastaturet var 50 kilometeren søndag.
I denne artikkelen kunne leserne lese kommentarene fra Pettersen og stille sprinteren spørsmål underveis!
Pettersen skrev underveis i løpet om hva som skjedde, og kom sine betraktninger om hvorfor det skjdde. I tillegg hadde han direkte kontakt med VG Netts lesere, og svarte på spørsmål og innspill underveis.
- Jeg gleder meg veldig til dette og håper at folk spør, graver og spår litt sammen med meg underveis i løpene, sa Pettersen før han startet VM bsak datamaskinen.
TRADISJONELL LIVE:50 kilometer herrer
Prøv VG Netts VM-Quizher!