Nye dealer hver dag!
Sammenlign lån
Få tilbud fra mange håndverkere
Finn kjærligheten på nettet!
Finn beste pris i markedet
Reduser strømregningenKlikk her for å gå til forumet
| Skopelos |
SKOPELOS (VG) Skal du med kjæresten eller familien til Syden på sensommeren? Ønsker du å oppleve det genuint greske uten konkurranse fra støyende tenåringer på jakt etter det evige natteliv? Da er Skopelos øya for deg. Fredelig og frodig, med deilige strender i alle varianter og Middelhavets reneste badevann.
(18.8.1992)
GULEN (VG) Begge er i vinden. Både den «forhatte» kongestatuen ytterst mot havgapet i Gulen og 24-årige Vilde Braanaas, som driver kystresorten der kongen står - i år med overskudd for første gang på lenge.
NEMRUT DAGI (VG) Gudene på Øst-Tyrkias største severdighet tilhører kanskje fortiden, men en av stedets hemmeligheter består.
Turistene er villige til å betale for god norsk mat, bare de får kvalitet. Problemet er at de ikke alltid får servert maten de vil ha.

(VG) Flyselskapet United Airlines vil ikke trekke tilbake billettene som de ved en feil solgte for så lite som fem dollar i går.

På jakt etter feriemål med billig hotellrom? Dra til Asia. Aller billigst i verden ser det ut til å være i Hanoi og Phnom Penh.
Spørsmål fra: Marianne Norland | Svar fra: Mona Langset
Spørsmål fra: Marlene | Svar fra: Mona Langset
Spørsmål fra: Lars | Svar fra: Mona Langset
Spørsmål fra: Terje | Svar fra: Dag Fonbæk
Spørsmål fra: Kaja Langeland | Svar fra: Anne Bergseng