Klikk her for å gå til forumet
Klikk her for å gå til forumet
Klikk her for å gå til forumet
|
|
KANSKJE KOMMER NANNA: Nanna Dahlen kunne tenkt seg en ny tur til luksushotellet i Mexico. Foto: TV3
|
(VG Nett) Nanna Dahlen (22) ble kastet ut av realityserien i første sesong, men kan dukke opp på TV-skjermen igjen neste år.
TV3 tok affære da de følte flere av deltakerne - med Lene Sortevik og Nanna Dahlen i spissen - gikk for langt i behandlingen av Margrethe Storlid.
Les også:Kastet ut etter mobbing
Les også:- Kleint å se mobbingen på TV
Les også:- Angrer på at jeg ikke gjorde mer
Det hele endte med at 22-åringen fra Tønsberg måtte forlate «Paradise Hotel», og i tillegg måtte tåle en voldsom mediestorm i etterkant.
- Mye oppstyr
- Det var ganske mye oppstyr etter at den episoden ble vist, sier Nanna Dahlen til VG Nett.
Nanna sier hun ikke har latt seg skremme av alt oppstyret. Dersom TV3 ber henne om å delta i neste sesong av realityserien, er det noe hun i hvert fall vil vurdere.
VG Nett-leser:- Er deltakerne representative for nordmenn?
- Jeg kunne godt tenke meg å være med igjen, innrømmer hun.
TV3 har allerede mottatt flere tusen søknader fra håpefulle gutter og jenter som ønsker et opphold på luksushotellet i Mexico til våren.
- Slemme jenter
I søknaden har TV-kanalen bedt de håpefulle om å skrive hvem av deltakerne fra første episode de identifiserer seg mest med. Der er Nanna Dahlen på toppen av lista.
- Hvorfor tror du de kvinnelige søkerne identifiserer seg med deg?
- Stort sett var jeg ganske jordnær der inne. Jeg sa det jeg tenkte, og viste det jeg følte. Jeg står for det jeg gjorde der nede. Jeg tror kanskje alle jenter har vært slemme med andre jenter på skolen og mange har lært og vokst på det. Det gjorde jeg også.
- Hva bør de som ønsker å delta tenke på før de søker?
- De må tenke seg godt om. Det er mye større enn det man tror. Jeg var ikke forberedt. Det ble litt overveldende, men man vendte seg litt til det, mener Nanna.

(VG Nett) - Hadde jeg hatt muligheten hadde jeg skallet ham ned.

I går ble det klart at publikumsfavoritten Elin Gaustad (20) er ute av «X Factor». En stor feil, mener Jan Fredrik Karlsen.

Flere NRK-profiler ble vraket da Jon Gelius i går ble ansatt som ny korrespondent i Washington. Det ble ikke forbigått i stillhet på Marienlyst.

NRK tjener anslagsvis 14-15 millioner kroner på salg av sponsorplakater under sendingene fra vinter-OL. TV 2 er kritiske.

NRK tjener anslagsvis 14-15 millioner kroner på salg av sponsorplakater under sendingene fra vinter-OL. TV 2 er kritiske.

(VG Nett) Superstjernen børster støv av actionhelten Ethan Hunt og er klar for «Mission Impossible 4».