Klikk her for å gå til forumet
Klikk her for å gå til forumet
Klikk her for å gå til forumet
|
|
TIL TOPPS: Lene Alexandra Øien vant årets utgave av «Skal vi danse» Foto: SCANPIX
|
NYDALEN (VG Nett) Etter at seerne hadde sagt sitt var det Lene Alexandra som gikk av med seieren i årets «Skal vi danse»
Se videoLene Alexandra ble den av de to finalistene som til slutt gikk av med seieren i det populære danseprogrammet. Hun fikk 55 prosent av stemmene.
- Akkurat nå føles det som om jeg er i en drøm. Det har ikke gått opp for meg at jeg har vunnet. Jeg skjønner det ikke, sa Lene Alexandra til VG Nett like etter at seieren var et faktum.
- Og nå skal du jo danse superfinale?
- Ja, det stemmer det. Det hadde jeg nesten glemt, sier hun.
Før seerne hadde sagt sin mening var det Lene Alexandra som ledet, etter at hun fikk full score og 120 poeng fra dommerne.
|
|
FLONALDO: Tore André Flo gjenskapte Brasil-kampen fra 1998 under sin siste finaledans Foto: Scanpix
|
|
|
SEIERSKLEMMEN: Tore André Flo endte på andreplass, slått av Lene Alexandra Øien. Foto: Scanpix
|
|
|
FLONALDO: Tore André Flo overrasket med paljetter og afro under sin samba. Foto: Scanpix Foto:
|
|
|
FULL POTT: Lene Alexandra Øien og dansepartner Ton-Erik Nilsen fikk 40 poeng av dommerne for tangoen i finalen. Foto: Scanpix Foto:
|
|
|
KNALLSTART: Lene Alexandra Øien og Tom-Erik Nilsen har fått full pott av dommerne. Foto: Scanpix Foto:
|

NYDALEN (VG Nett) Lene Alexandra gjorde rent bord under finalen i «Skal vi danse»

(VG Nett) Oprah Winfrey fikk Jennifer Aniston til å lette på sløret.

(VG Nett) Obduksjonsrapporten konkluderer med at skøytestjernens far ble drept. Ennå er det uklart om sønnen vil bli drapstiltalt.

(VG Nett) 22 år gamle Brooklyn Decker har fått oppdraget med å pryde forsiden på den sagnomsuste badedraktutgaven til Sports Illustrated.

Flere NRK-profiler ble vraket da Jon Gelius i går ble ansatt som ny korrespondent i Washington. Det ble ikke forbigått i stillhet på Marienlyst.

(VG Nett) 22 år gamle Brooklyn Decker har fått oppdraget med å pryde forsiden på den sagnomsuste badedraktutgaven til Sports Illustrated.