Klikk her for å gå til forumet
Klikk her for å gå til forumet
Det er funnet minst 55 alvorlige konstruksjonsfeil ved motorene til Concorde. Noen av feilene kan gi katastrofale følger som ukontrollerbare branner og defekte motorer.
|
|
STYRTER: Concorde-flyet styrter i bakken nær Gonosse. En undersøkelse viser at flymotorene har 55 alvorlige konstruksjonsfeil som kan gi katastrofale følger. Foto: AP/ANTENNA3
|

(VG Nett) IOC-president Jacques Rogge sier at han er bekymret for de mange russiske dopingsakene. Nå ber han russerne ta et oppgjør med dopingkulturen.
Minst elleve mennesker omkom i et jordskred utløst av store nedbørsmengder i Mexico lørdag.
Minst 41 hjem er blitt skadet i den nordlige delen av Ocean View Boulevard i Los Angeles etter kraftig nedbør lørdag.
VG Nett følger aktuelle saker i nyhetene. Listen under viser hvilke temaer vi har skrevet mest om denne uken. Klikk på en knapp under for å se alle saker vi har skrevet om temaet.