Nye dealer hver dag!
Sammenlign lån
Få tilbud fra mange håndverkere
Finn kjærligheten på nettet!
Finn beste pris i markedet
Reduser strømregningenKlikk her for å gå til forumet
Klikk her for å gå til forumet
Høyesterettsdommer Ketil Lund mener at økt straff har vært en totalt mislykket strategi i norsk narkotikapolitikk.
|
|
OPPGITT: - Den drastiske satsingen på straff, på tvers av vår tradisjonelt milde strafferettstradisjon, har vært et brutalt og tragisk feilgrep i forhold til formålet: å bekjempe narkotikaproblemet, sier Ketil Lund. Foto: Aftenposten
|
TANGEN (VG Nett) Frode Broløkken må bruke traktoren for å komme seg over dammen som omringer huset hans.
(VG Nett) Meteorologisk institutt mener nedbørsmengden som kommer det neste døgnet skjer én gang hvert femte år - eller sjeldnere.
VG Nett følger aktuelle saker i nyhetene. Listen under viser hvilke temaer vi har skrevet mest om denne uken. Klikk på en knapp under for å se alle saker vi har skrevet om temaet.