Klikk her for å gå til forumet
Klikk her for å gå til forumet
Klikk her for å gå til forumet
(VG Nett) De som sikrer seg billetter til ekstrakonserten får oppleve Madonna FØR de som kjøpte billetter til den første konserten.
|
|
TO KONSERTER: Ekstrakonserteb med Madonna i Norge blir hovedkonserten - siden den skjer dagen før den andre. Foto: AP
|
Ekstrakonserten med popdronningen på Valle Hovin går nemlig av stabelen dagen før den allerede utsolgte konserten 30. juli.
Madonna holder ekstrakonserten, som nå altså blir hovedkonserten, for sin norske fans onsdag 29. juli. Det bekrefter konsertarrangør Live Nation overfor VG Nett.
Tror ikke de andre føler seg snytt
- Hvordan tror dere de som allerede har kjøpt billetter reagerer på at ekstrakonserten kommer dem «i forkjøpet»? Vil ikke de andre føle seg litt snytt?
- Jeg vet ikke. Vi er bare kjempeglad for at vi fikk en dag til med Madonna. Jeg tror egentlig ikke det spiller noen stor rolle for publikum. Det var uansett den dagen vi fikk, forklarer Kristin Svendsen i Live Nation til VG Nett.
PROTOKOLL?HVA MENER DU OM AT EKSTRAKONSERTEN KOMMER FØRST?
- Men medietrykket vil uten tvil bli størst rundt den konserten som arrangeres først?
- Jeg tror ikke mannen i gata er så opptatt av at anmeldelser og omtale kommer i forkant, svarer Svendsen.
Billettsalget til ekstrakonserten starter mandag 23. februar kl. 09.00.
Utsolgt på 34 minutter
Interessen for Madonnas konsert i Oslo har vært enorm. Det er aller første gang popdronningen setter bena på norsk jord.
Billettene til konserten 30. juli ble lagt ut for salg kl. 09.00, men allerede 09.34 var det tomt.
VGTV:Se norske fans i kø
Les også:Forsvant på 34 minutter
Protokoll:Hva synes du om at hun kommer til Norge?
Les også:Slik sikrer du deg billetter
Innbringende
Madonnas «Sticky & Sweet Tour» er allerede den mest innbringende turneen noensinne for en soloartist. I 2008 ble turneen sett av over 2.350.285 fans i 58 byer.
LISTEFEBER:BESTE LÅTER
- Dette er første gang for meg. Jeg har aldri vært på en forlenget turné før. Jeg gleder meg til å komme tilbake på veien, besøke steder jeg aldri har vært før og komme tilbake til gamle steder jeg elsker, uttalte Madonna i en pressemelding da det ble kjent at hun forlenget turneen og blant annet legger turen innom Norge.

(VG Nett) En drøy halvtime var alt superdivaen trengte for å selge ut Valle Hovin.

(VG Nett) Dersom du vil oppleve Madonna i levende live på Valle Hovin til sommeren lønner det seg å være tidlig ute.

(VG Nett) Obduksjonsrapporten konkluderer med at skøytestjernens far ble drept. Ennå er det uklart om sønnen vil bli drapstiltalt.

(VG Nett) 22 år gamle Brooklyn Decker har fått oppdraget med å pryde forsiden på den sagnomsuste badedraktutgaven til Sports Illustrated.

(VG Nett) Obduksjonsrapporten konkluderer med at skøytestjernens far ble drept. Ennå er det uklart om sønnen vil bli drapstiltalt.

(VG Nett) 22 år gamle Brooklyn Decker har fått oppdraget med å pryde forsiden på den sagnomsuste badedraktutgaven til Sports Illustrated.