(VG Nett) Rapperen følger opp filmdebuten «8 Mile» med skrekkfilm i 3D
|
|
Foto: Reuters
|
Eminem (37) skal spille hovedrollen i den kommende 3D-skrekkfilmen «Shady Talez» melder bransjebladet Screen Daily.
Rapperen er også produsent for filmen som Hollywood-tidsriktig blir laget i 3D.
Manuset er ført i pennen av Kevin Grevioux, som tidligere har skrevet manuset til «Underworld» og Kevin Jackson som jobbet med «I Robot».
Listefeber: Topp 50 skrekkfilmer
Prosjektet blir beskrevet som når «The Twilight Zone» møter «Creepshow», George A. Romeros femepisoders skrekkfilm fra 1982.
Filmen blir lansert sammen med fire tegneseriebøker i Marvel-serien «Marvel Imprint».
Eminem debuterte på filmlerretet med den selvbiografiske filmen «8 Mile». Les anmeldelse av filmen her!

(VG Nett) Hollywood-paret raser mot avisen som skrev at de to skal skilles.

(VG Nett) Robert Pattinson (23) røper at han sliter med å dampe opp lerretet sammen med den 39 år gamle Hollywood-stjernen Uma Thurman.

(VG Nett) Channing Tatum og Amanda Seyfried gikk rett til topps i USA med den svenskeregisserte Hollywood-tårepersen «Dear John».


Si din mening!
esonstel




