Nye dealer hver dag!
Sammenlign lån
Få tilbud fra mange håndverkere
Finn kjærligheten på nettet!
Finn beste pris i markedet
Reduser strømregningenKlikk her for å gå til forumet
|
|
-HER PAVE! Akkurat hva den stadig mer miljøbeviste, 85-årige pave Benedict XVI har fått ferten av her, mens Renault Nissan-toppsjef Carlos Ghosn og en annen tilstedeværende peker mot det som er pavens nye elmobil, er usikkert. Men det kan være den andre av de to elektriske Renault Kangoo-ene Vatikanet har fått dointert av Renault. Den andre, en blå utgave, skal benyttes av Vatikanets sikkerhetstjeneste.
|
Overhodet for den katolske kirken kan nå kjøre utslippsfritt fra Vatikanet til sommerresidensen sin.
Les: Tar med bilen i bingen.
: Slik kjører du billig – spar 40-50 prosent på forbruket.
Samleside: Årets nybillanseringer.
ARTIKKELEN ER LEVERT AV BILNORGE.NO.
Her inviterer vi deg til å komme med informasjon, argumenter og
synspunkter. Vi krever fullt navn — da er det mer interessant for
andre å lese det du skriver. Vi vil ikke ha trakassering, trusler
eller hatske meldinger på VG Nett. Falske profiler blir utestengt.
Hold en saklig og respektfull tone, husk at mange leser det du skriver.
Vennlig hilsen Espen Egil Hansen, redaktør digital. Les mer om vår moderering

Hyundai i40 er blant de mest vellykkede bilene i familiebilklassen når det gjelder design. Og ingen kan ta fra den Norges beste garantier.

Den har mistet noe av billigpreget, men beholdt de viktigste egenskapene - sjenerøs plass og pris.

Hyundai i40 er blant de mest vellykkede bilene i familiebilklassen når det gjelder design. Og ingen kan ta fra den Norges beste garantier.

Den har mistet noe av billigpreget, men beholdt de viktigste egenskapene - sjenerøs plass og pris.
Klikk her for å gå til forumet
VG Netts og NAFs bruktbilskole hjelper deg å ta de riktige valgene når du skal kjøpe bruktbil - og med veiledning dersom du blir lurt.
(VG Nett) Det skulle gi en drivstoffutgift på 62 kroner for den 499 kilometer lange turen.

Drømmer du om å leie James Bond-yachten? Du får den for den nette sum av 600.000 kroner i uken. Det er trolig bare blåbær mot superyachten til Celsea-eier Roman Abramovich, som har eget rakettforsvar.